Ana Özellikler

otomatik demleme ve derece kontrol arayüzü tüm kullanicilara kolayca mukemmel espresso yapmasını sağlar.

 • MaraX

  Lelit MaraX  E61 sadelik ve profesyonellik


  E61 sadelik ve profesyonellik saglayarak herkes için mükemmel uyum sağlar, herkes evinde barista gibi daima kusursuz bir espresso yapabilir

 • MaraX

  1  Birbiri ardına shotlar


  MaraX, E61 tipi gruplar için tipik olan uzun bekleme süresini ortadan kaldırır. MaraX her zaman bir sonraki espresso için hazırdır.

 • MaraX

  2  Yeni paslanmaz çelik AISI 316L kazan


  Yeni paslanmaz çelik kazan AISI316L, tadı ve aromasını her çekirdekte tutarlı bir espresso.

 • MaraX

  3  Önceden görmediğiniz bir demleme


  Marax’in her bir parçası Daha önce hiç görmediğiniz bir demleme için katkida bulunur. Kusursuz bir espresso yapmak icin LELİT58 mm portafilter musluğun içinde duz olarak kahve kizagindan fincanin icine dogrudan gider.Bu işlem sırasında hiçbir sey şans eseri olmaz,gradula eğimi çıkış ucu en iyi performansi almak için dikkatlice kalibre edilmistir.

Özelliklerimiz

Tüm espresso makinelerimiz İtalya'daki kafelerde kullanılan profesyonel teknoloji ve parçalarla tasarlanmış ve üretilmiştir.
Bir Lelit espresso makinesi satın alırken aynı zamanda gerçek espresso severler için özel olarak tasarlanmış,
planlanmış ve üretilmiş bir ürüne sahip olacaksınız.

KALİTELİ PARÇALAR
FONKSİYONEL TASARIM

Lelit

MaraX için sunum videosunu izleyiniz


MaraX, otomatik demleme sıcaklık kontrolüne sahip E61 tipi bir gruptur. Bu sayede tüm kullanıcıların mükemmel espresso’yu kolayca almasını sağlar.

Makineyi Özelleştirme

MaraX’i kullanırken demleme sıcaklığı ile ilgili endişe duymanıza gerek olmayacak. Tahliye tepsisinin arkasına yerleştirilmiş yeni düğme ile arzu ettiğiniz sıcaklığı ılık, sıcak ve ekstra sıcak dereceleri ile ayarlayabilirsiniz.

Demleme Basıncını Ölçer

MaraX’in ikili basınç göstergesi hem buhar kazanı basıncını hem de pompa basıncını kontrol etmenize imkan sağlar. Demleme işlemi, demleme öncesi başlayıp kahve bardağa dökülürken sona erer.

Kolaylıkla erişilebilen bir su tankına sahiptir

Yeni tasarlanmış haznesiyle doldurma ve temizleme işlemlerini çok kolaylaştırır. su yumusatma filtresinin tüketimini hafızasında ezberleyen numaralar ile donatilmiştir.

Dahil olan aksesuarlar

MaraX, eğimli şekil koluna sahip bir LELIT58 portafiltre, 9-11 gramlık bir adet LELIT58 filtre sepeti, 14-18 gramlık bir adet LELIT58 filtre sepeti, 18-21 gramlık bir adet LELIT58 filtre sepeti, bir adet LELIT58 kör filtre sepeti, espresso fincanları için yükseltici, su yumuşatıcı reçine filtresi, kendi kendini temizleyen ızgaralı bir tahliye tepsisi, kırmızı ahşap saplı bir LELIT58 paslanmaz çelik Tamper, grup temizliği için küçük bir fırça ve ilk temizlik seti ile birlikte gelmektedir.

Saten kaplama yapısı,

MaraX’in tasarımı, mükemmel yapı kalitesi ile birleştirilmiştir. fırçalanmış paslanmaz çelik gövdesi, tahliye tepsisi ve kendi kendini temizleyen ızgaraya sahip bardak ısıtıcısı ile size harika bir deneyim sunar.

El yakmayan buhar çubukları

Lelit, buhar çubuklarını kullanırken elinizin yanmasını önlemek için yeni üretilen ergonomik el yakmayan buhar çubuklarına sahiptir. Kireç oluşumunu önleyerek ve Temizlemeyi basitleştirilerek de kullanıcıya Espresso yapımından maksimum keyif alması için bir başka avantaj daha sağlamaktadır.

Güç tasarrufu

Mara X sofistike bir donanimla geliyor, güç tasarruf sistemi buhar kazanın kullanmadığınızda basıncı azaltıyor, Güç tasarufu sağlanarak gereksiz harcamaları da ortadan kaldiriyor ısınma süresi de makina açıldıktan sonra maksimum 24 dakikadır.

Teknik kurulum

MaraX, farklı çalışma koşullarına ve değişik kullanıcı gereksinimlerine, profesyonel olarak nasıl uyum sağlayacağını bilir. MaraX ayarları hakkında daha fazla bilgi için lütfen yerel distribütörünüz ile iletişime geçiniz
1.8 litre kapasiteli Paslanmaz çelik kazan AISI 316L heat exchanger E61 tipi mekanik ön demleme grup Çift problu. HX sistemi üzerinden termosifon sirkülasyonu ile hızlandırılan grubun ısınması (Patentli) Yaylı profesyonel musluklar Basınç göstergesi sıfır ayarı. Paslanmaz çelik arkadan aydınlatmalı Açık / Kapama düğmesi. Isıtma ledindeki makine ve / veya makine hazır led. Tank ledinde su yok ve / veya tank doğru yerleştirilmemiş led  

2,5 litrelik su deposu
Boyutlar: genişlik x derinlik x yükseklik: 22cm x 41cm x 35cm
Kazan ısıtma elemanı: 1300W
Güç: 30V 50 Hz - 120V 60Hz
Ağırlık: 18 kg


Tüm Lelit makineleri İtalya’da tasarlanıp üretilmiştir.


Profesyonel bar makineleri için kullanılan teknolojileri ve bileşenleri uyguladık. Espresso makinelerimizden birini satın alarak, gerçek Espresso severler için düşünülmüş, tasarlanmış ve üretilmiş bir makineyi evinize götüreceksiniz.


Marax - Made in Italy
YARARLI LİNKLER
İLETİŞİM
 • Bilgi için

SOSYAL LİNKLER